Kožené pouzdro na platební karty a vizitky
+ Váš monogram

Na přání ražba monogramu zdarma.

Cena: 1570 Kč

Ručně vyrobené  (včetně barvení, šití atd..) pouzdro z kůže pro platební karty a vizitky.  Pouzdro má standardně formát 11,5 cm x 7 - 8 cm v zavřeném stavu. Úprava rozměru na přání je možná. S ohledem na standardní rozměr lze snadno používat i jako malou peněženku. 

Do každé kapsičky se vejdou minimálně dvě karty, případně několik vizitek.  Pouzdro je vyrobeno z kvalitní hovězí kůže případně jiných materiálů na přání. Viz menu materiály. V okrajích ručně vytenčeno pro vyší eleganci. Pouzdro tedy nebudí tak výrazný objem, přesto, že je vyrobeno z kůže otlouštce 1,3 - 1,5 mm. Hlavní deska pouzdra je vyrobena ze dvou plátů kůže. Tedy i uvnitř pouzdra (podšívka) najdete hladký líc kůže. Pouzdro je možné vyrobit v mnoha variantách tvarů kapsiček. Zde nabízím ty nejpoužívanější.

Standardně u peněženek a podobných pouzder seriová výroba používá  v přihrádkách látku pro úsporu materiálu. Zde žádnou látku nepotkáte. Vše je vyrobeno z kůže.

V základním provedení je pouzdro viz fotografie nahoře. Změna tvaru přihrádek cenu nemění. Připlácí se pouze za zásadnější úpravy na zakázku. Pouzdro dobře nahrazuje velice často využívané reklamní pouzdra od DPP a KB. 

Barva kůže na přání, šití také. Jsou možné další upravy. Tři přihrádky, úprava rozměru atd.. Skvěle vypadají kombinace barev i materiálů. Inspirovat se můžete ve fotogalerii případně v menu materiály. Ražba monogramu uživatele je zdarma. Stačí veškeré požadavky uvést v závěru objednání do poznámky. Tedy barvu kůže, barvu šití, ražbu a další. Na Vaší objednávku budu před výrobou reagovat. Přeji krásný den :-).

Japan hnědá v kombinaci s matnou usní se strukturou.

Na přání kulaté rohy.

Koňak v kombinaci s modrou.

Koňak v kombinaci s modrou.

Pouzdro pro karty a vizitky případně složené bankovky. Japan Tan vs Černé Saffiano.

Kombinace materiálů.

Na zakázku červené Saffiano v kombinaci s černou. Pouzdro na karty a vizitky.

Černé pouzdro s podšívkou z kůže s jemnou strukturou.

Na zakázku zaoblené rohy.

Pouzdro pro karty a vizitky v modro černé kombinaci.

Standardní provedení na přání s hnědou podšívkou.

Krásná tmavší modrá kůže s patinou.

Jednolitá hnědá.

Nádherný čokoládový materiál.

Pouzdro na platební karty a vizitky. Na zakázku robusnější elegantní provedení.

Hnědá kůže s patinou a krásnou kresbou. Na přání zakulacené rohy.

PRO  SPECIALNÍ POŽADAVKY A OBJEDNÁVKY
  • Facebook Social Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
0