Kožená peněženka a pouzdro pro telefon, 170x100 a 190x100

Na přání ražba monogramu zdarma.

Cena: 4300 Kč

Na popisku zapracuji jak bude chvilka času :-).  Nabízím vlastní produkty pod označením Tomas Linger®. Ruční výroba bez použití strojů. Každý kousek je originál. Kompletně ručně vyrobené (včetně barvení, šití atd..).Tato pouzdro peněženka je jedním z těchto produktů. 

Celkově je tato peněženka bytelnost sama a s tím je potřeba počítat. Já to považuji za plus, ale někomu takové řešení vyhovat nemusí. Jakákoliv jiná uprava barvy, kůže i šití je samozřejmě možná. Uprava designu na přání i rozměru není také problém.  V základu má peněženka rozměr 170 mm x 100 mm (verze pro iPhone 6 Plus 190 mm x 105 mm).

ento rozměr se po mnoha různých rozměrech vyrobených na zakázku zdá být ideální i v případě nepoužívání jako pouzdra pro telefon. Do standardního formátu bez problémů vložíte narovnané bankovky menší hodnoty až po 1000Kč. V případě, že budete chtít uložit i bankovky větší, například narovnaná bankovky 5000Kč je dobré lehce pouzdro protáhnou a to minimálně na 175mm ideálně 180mm. Peněženka má pak již uctyhodné rozměry, ale věřte, že je paráda s tím pak platit v obchodě a o použití jako zbraně ani nemluvě :-). Peněženka má v základu podšívku z kůže a tři kapsy na každé straně. Skvěle čistě a elegantně vypadá i s ostrými rohy a rovnými přihrádkami.

PRO  SPECIALNÍ POŽADAVKY A OBJEDNÁVKY
  • Facebook Social Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
0