Kožená peněženka slim - ručně vyrobená z kvalitních materiálů

Na přání ražba monogramu zdarma.

Cena: 3340 Kč

Jednoduchá praktická, ale hlavně funkční slim kožená peněženka.

Do této kožené slim tenké peněženky dáte jak pár malých tak několik 5000 Kč bankovek. Samozřejmě je možné jí narvat k prasknutí :-). Je vyrobena vždy z kvalitní kůže, která ustojí cokoliv.

Peněženka má  jednoduchý prostor pro čtyři karty a za klopami zvládne pojmout větší množství učtenek, vizitek, nebo i dalších karet a bankovek. Vše je lehce dostupné odklopením klop a v obsahu se dobře listuje, proti běžně uzavřenám kapsám. Klopy jsou vyrobeny ze dvou plátů kůže čímž je zajištěna solidní životnost a řekněme odolnost proti neopatrnému zacházení. Stejně tak ostatní díly peněženky. Velikost u většího provedení je uzpůsobena pro uložení (klopy) malého technického průkazu. Starší OP má stejný formát. Do menšího provedení již doklady o tomto formátu neschováte. Cena obou verzí je stejná, protože materiálu je téměř stejné množství a práce také. Standardně je u peněženky hlavní velká deska vyrobena z nerozlučně spojených dvou plátů cca 1,4 mm silné kůže. Po otevření peněženky tedy není vidět hrubý rub kůže. Stejně tak kapsy. Objem použitých usní je možné ladit podle přání a potřeb zákazníka. Variant kombinací materiálů, barev usní i šití je široký. Neváhejte poptat případně se inspirujte i u jiných výrobků například ve fotogalerii.

Tuplování materiálu nemá jen estetickou funkci, ale zajištuje jistou formu nesrmtelnosti. Přihrádka na bankovky je vyrobena z jednoho plátu kůže o tlouštce cca 1,5 mm. Barva šití i kůže je vždy na Vašem výběru. Tedy častá je kombinace dvou barev kůže viz fotografie. Nedoporučuji kombinovat tři barvy. Tedy ideálně i barva šití by měla korespondovat s jednou barvou kůže. Jedinou časem ověřenou třetí barvou je béžové šití. Ta nikdy nekazí elegantní dojem z více barevné peněženky. Označení slim je v tomto případě částečně zavádějící, přeci jen objem použité kůže je relativně velký. Nejedná se tedy o klasickou slim tenoučkou peněženku ikdyž jí samozřejmě mohu vyrobit co nejtenčí. Stačí tento požadavek uvést v poznámce v závěru objednání. Otevřená větší verze peněženky má délku 25 cm (zavřená 12,5 cm). Výška 9,5 cm. Menší verze má 11,5 x 8 cm. Přesto, že rozdíl v rozměru je fakticky malý, pocitově se jedná o rozdíl obrovský. Tlouštka prázdné zmáčknuté peněženky je cca 11 mm v ohybu více. Dalším kombinacím, upravám a nápadům se nebráním.

Japan Maroon v kombinaci s Japan červenou na zakázku se zapínáním.

Jedna z opravdu krásných kombinací vyjimečné usně. Full Grain OAK Bark Bridle. Konak a horka cokolada. Tento materiál se produkuje stejným postupem jako před 150 lety. Činěno v dubové kůře čistě přírodní z více jak 85% ruční proces produkce. Full Grain materiál je o cca 80% drážší, než většina ostatních usní, tedy příplatek u této peněženky je +750 Kč.

Koňak v kombinaci s modrou.

Stejný materiál v jiné kombinaci.

Nádherná kombinace barev a materiálů. Japan leská s matnou zelenou usní.

Useň Maroon v kombinaci s červenou na zakázku se zavíráním.

Japan Tan v kombinaci s Japan černou a Gucci strukturovanou usní.

Japan hnědá leská s matnou Italskou usní.

Kombinace z vnější strany tmavší hnědá useň Japan s Belgickým TANem uvnitř.

Ručně barveno i patinováno.

Japan leather tmavě hnědá v kombinaci se světlou.

Slim peněženka v kombinaci koňak a smaradovo zelená.

Kombinace materiálů. Z vnější strany broušený materiál. Velice příjemný na dotek i pohled. Přesto, že to asi tak nevypadá je až sametově hebký.

Pánská peněženka slim . Černá a červená kůže.

Na zakázku upravená slim mini peněženka na co nejměnší technicky možný rozměr. 11,5x8 cm. Do této velikosti se již nevejde malý technický průkaz.

Slim peněženka okrová v kombinaci s koňakem s vysráženou patinou.

Výroba slim peněženky ... Ruční výroba peněženky.

PRO  SPECIALNÍ POŽADAVKY A OBJEDNÁVKY
  • Facebook Social Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
0