Unisex velká peněženka 190x100 z kůže s možností mnoha úprav

Cena od: 10 000 Kč

Ručně vyrobená i ušitá unisex velká peněženka 190x100 s možností mnoha úprav. Od designu po obsah.  Vyrobeno ze dvou až tří vrstev usně. Tedy i uvnitř je viditelný hladký líc usně. Jemné obšití a zdobení. Změna tvaru klopy na přání, materiály jak barvy tak druhy cenu neovlivňují. Prioritou je vždy nejvyšší kvalita použitých materiálů a precizně vypracovaný každý detail.  Vnitřní rozložení obsah a detaily jsou otázkou dohody. Vždy se snažím a je to zároveň mojí podmínkou vyrobit produkt co nejvíce odlišný svým designem, použitými materiály a zpracovnáním od seriové výroby. Vytvořením objednávky pouze upozorňujete na svůj zájem. Nejedná se o závaznou objednávku. Budu Vás kontaktovat. Vhodné materiály najdete v menu "Materiály" případně inspirace ve fotogalerii. Barvy šití viz menu "Barvy šití". Vše je otázkou dohody. 

Usně pro výrobu Vaší peněženky si můžete vybrat v menu "Materiály", nebo se inspirovat ve fotogalerii. Šití v menu "Barvy šití".  Inspirovat se také můžete ve fotogalerii u jiných výrobků. Na Vaši objednávku budu před výrobou reagovat.

 

Několik ukázek realizací této peněženky. Možností kombinací barev a druhů
materiálů jsou široké a nic není nemožné viz menu Materiály. V případě, že se Vám zamlouvá jedna z kombinací na fotografiích uveďte při objednání do poznámky její popisek.

Malinová s povrchem vosku ...

Pánské provedení upravené na zakázku. Proti standardu dvě velká oddělení. Na středu z každé strany velká přihrádka. Na zadní vnitřní stěně šest přihrádek na karty.

Modrá ...

Malinová s povrchem vosku ...

Standardní provedení peněženky. Na přání hrubší steh a veselé barevné provedení. Zachován rozleštitelný vosk.

Vyrobeno na zakázku. Dvě velká oddělení a uprostřed zip YKK. Na zadní vnitřní stěně jedna velká přihrádka. V předu tři přihrádky na karty. Z vnější strany na zadní stěne přihrádka pro nejpoužívanější karty. Pásnké provedení.

Peněženka vyrobená na zakázku. Dvě velká oddělení. Na středním dílu jsou tři přihrádky na karty z každé strany. Na zadní stěně jedna velká přihrádka. Na přední stěně pod klopou kapsa pro nejpoužívanější karty případně vizitky.

PRO  SPECIALNÍ POŽADAVKY A OBJEDNÁVKY
  • Facebook Social Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
0