Cena: 490 Kč

Kožené pouzdro na platební karty a vizitky
+ Váš monogram

Na přání ražba monogramu zdarma.

Kožené pouzdro pro platební karty a vizitky. Bezva věcička do kapsy :-). Já už zlomil platební kartu dvakrát, tak snad nás tohle pouzdro naučí dámy a hlavně pánové :-). Pouzdro je určené na jednu kartu, ale bez větších problémů si zvykne na více karet a vizitek standardního formátu. Kožené pouzdro je vyrobené kompletně ručně z pravé kvalitní silné usně. Ručně vyrobený steh není jen parádička, protože je proti strojovému v případě poškození nerozpáratelný. Kožená pouzdro na platební karty je ručně nařezané, broušené, často i barvené, lepené i šité. 

Každé kožené pouzdro je tedy originál přesně na míru zákazníka. Zákazník si může vybrat libovolnou barvu kůže i šití. Rozměry: 11,5 x 6,5 cm. Standardně z 1,5 mm silné kůže, může být i silnělší. Ikdyž se to nezdá, je 2x 1,5 mm více než slušný nezničitelný objem materiálu. Standardní tvar je obdelník viz fotografie. Je možná úprava rozměru i tvaru na přání. Ražba monogramu uživatele je zdarma. Stačí veškeré požadavky uvést v závěru objednání do poznámky.  Tedy barvu kůže, barvu šití, ražbu atd..

Tvarů se dá vymyslet opravdu velké množství. Bez speciálního požadavku v závěru objednání poznámka vyrábím automaticky čistý obdelník.

Ukázky několika realizací téhoto malého pouzdra pro karty. Na přání je možná změna designu, počtu kapes, druhů a barev materiálů.

Peněženka na drobné mince, bankovky a platební karty z 3 mm silné kůže
hneda-baker.jpg
800 Kč více variant
Různé druhy a barvy usní.

Černé Palmelato s okrovým šitím. Dobrá volba. Kvalitní černá useň se strukturou je podle mého názoru, často krásnější než hladká. Záleží samozřejmě na druhu výrobku.

Tan

Pouzdro na karty a vizitky z krokodýlí kůže s šitím Royal red.

Jednoduché pouzdro na karty a vizitky z 3 mm silné kůže v barvě TAN. Díky "nedokonalému" ručnímu barvení kůže je viditelná každá vada kůže. Těžko říci zda je to dobře, nebo špatně.

Pro stálého zákazníka a jeho rodinu. Pouzdra na karty a vizitky. 1,5 mm silná kůže.

PRO  SPECIALNÍ POŽADAVKY A OBJEDNÁVKY
  • Facebook Social Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
0