Pouzdro pro iPhone a ostatní výrobce - Aligátor - ručně vyrobené a ušité. - šest barev usně

Na přání ražba monogramu zdarma.

Pouzdro pro telefon z pravé krokodýlí "kůže" vyrobené bez použití strojů kompletně ručně. Useň použitá pro výrobu pouzdra: Aligator s certifikací CITES. Možnost výběru z více barev na dotaz. Podšívka z libovolné usně.  Pouzdro pro telefon je tak tvořeno šesti vrstvami (libovolný objem) precizně spojené kůže. Uvnitř je tedy hladký líc. Barvu, strukturu i výrobce kůže podšívky si můžete vybrat. Lze použít naprostou většinu materiálů z mé nabídky viz menu materiály. Kůže z aligátora je běžně velice těžko dostupná a i tak je zajištěna jistá vyjímečnost pouzdra pro telefon. 

Cena: 1990 Kč

Kůže je na první pohled nezaměnitelná s běžnou usní a její vlastnosti jsou unikátní. Standardně objem 2x 2,3 mm. Šití: Ručně šitý steh z plně přírodního lněného vlákna nejvyšší kvality od firmy s více jak stoletou tradicí výroby. Barvy šití najdete v dolní části stránky. Barva kůže aligátora dle dohody.

V případě objednání prosím uveďte v závěru do poznámky veškeré požadavky. barva usně, barva šití, model telefonu atd.. Před výrobou Vás budu kontaktovat. Pouzdro z aligátora je jediným produktem v mé nabídce, který neposílám dobírkou. Je nutná úhrada předem.

Pouzdro z usně aligátora.

Pouzdro pro iPhone XR z aligátora. Ručně patinované na přání v matu. Tento materiál čím je starší tím lépe vypadá. Na některých místech se pak rozmně leskne více na některých méně, sytost barev se prohlubuje. Je to relativně měkoučký, ale zároveň pevný materiál. Zcela určitě nesmrtelný.

Doporučení: Barva šití by měla korespondovat s jednou barvou usně. V případě, že je šití zelené, zpravidla vypadá nejlépe podšívka ve stejné barvě.

PRO  SPECIALNÍ POŽADAVKY A OBJEDNÁVKY
  • Facebook Social Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
0